مهمان

صفحه اختصاصی نمایندگان

درباره شرکت
نام شرکت
هوشمند سازه پرسیس
مدیر عامل
بيژن نصرالهي . محمد نيكزاديان
آدرس
بابلسر . ميدان شهرباني . مجتمع رزقي . طبقه ششم . واحد سوم بابل . ميدان جهاد . مجتمع نيكان . طبقه اول . واحد دوم
آدرس سایت
www.smartpersis.com
معرفی شرکت

شرکت مهندسان مشاور هوشمند پرسیس به عنوان یک شرکت خصوصی هدر حوزه برق و در زمینه های مشاوره، طراحی، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، اجرای پروژه و تولید تاسیس گردیده است.

تخصص و تجربه تیم فنی این مجموعه، این پتانسیل را ایجاد نموده است تا پس از بررسی و شناسایی نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی، راهکارهای کاربردی را در زمینه BMS، BAS و Smart Building مبتنی بر استانداردهای جهانی پایه گذاری نماید و با بهره گيري از مدیران و كارشناسان متخصص در عرصه هاي گوناگون، خدماتي به روز و متناسب با نياز مشتريان ارائه نمايد.

این شرکت در مجموعه بزرگ TIS Smart Group که یکی از بزرگترین و با سابقه‌ترین گروه‌ها در ساخت و تامین قطعات هوشمند ساختمان در دنیا می‌باشد، جای گرفته است.

فعالیت های این شرکت با امکان سنجی و نیازسنجی بر اساس شرایط پروژه، رویکرد مدیریت انرژی و ارائه راهکارهای مهندسی قوی در هر پروژه انجام می گیرد. برنامه ریزی مدون و زمانبندی شده جهت تیم های فنی، نظارت و اجرا با هدف اتمام و تحویل به موقع پروژه با تکیه بر استانداردهای مدیریت پروژه ( PMBOK ) در دستور کار قرار دارد.

همچنین با توجه به نیاز کشور به بهینه سازی مصرف انرژی، دپارتمان آموزش، تحقیق و توسعه این شرکت برگزارکننده ی دوره های تخصصی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان و کارگاه های تخصصی در این زمینه برای مهندسان مشاور، پیمانکاران و کارفرمایان محترم می باشد.

اخبار شرکت

شرکت در نمایشگاه خانه مدرن شهرستان بابل همراه با شرکت صنایع چوب مامطیردرتاریخ 14 الی 94/10/18 .

خلاصه خبر :

شرکت در نمایشگاه خانه مدرن شهرستان بابل همراه با شرکت صنایع چوب مامطیر - شرکت هوشمند پرسیس ( بابل و بابلسر ). تاریخ 14 الی 94/10/18 .
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان شهرستان بابل 94/9/3 الی 94/9/7

خلاصه خبر :

حضور شرکت هوشمند سازه پرسیس ( بابل / بابلسر ) در سومین نمايشگاه صنعت ساختمان بابل در تاريخ 03 الی 07 آذر ماه 1394 در شهرستان بابل.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

نسل سوم ربات انسان نمای ملی رونمایی شد

خلاصه خبر :

نسل سوم ربات انسان نمای ملی توسط معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد. این ربات به دست محققان دانشگاه تهران ساخته شده و سورنا ۳ نام دارد.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

برنامه شرکت مخابرات برای تبدیل تهران و شهرهای بزرگ کشور به شهر هوشمند

خلاصه خبر :

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه های مهم حوزه شبکه این سبب می شود بهترین خدمات را به مشتریان عرضه کنیم، ابراز امیدواری کرد بتوان تهران و شهرهای بزرگ کشور را به شهر هوشمند در ابعاد مختلف فناوری تبدیل کرد.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

استفاده از تکنولوژی هوشمند سازی ساختمان های در حال ساخت

خلاصه خبر :

هوشمند سازی به معنی کنترل یکپارچه و متمرکز و مدیریت هدفمند سرویسها و امکاناتی در ساختمان هاست که قابلیت این امر را دارند. استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای انجام پروژه ها به همراه هنر ادغام سرویس های گوناگون برای رفاه بیشتر و هزینه کمتر در تمام پروژه ها مورد توجه خواهد بود.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

طراحی توربین بادی برای پل‌های مناطق کوهستانی ‌

خلاصه خبر :

محققان بریتانیایی طرح جدیدی از توربین‌های بادی را برای نصب در زیر پل‌های جاده‌های کوهستانی ارائه داده‌اند.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

کشف سرامیک ذخیره‌کننده انرژی گرمایی توسط چشم بادامی‌ها

خلاصه خبر :

محققان دانشگاه توکیو ماده جدیدی را کشف کرده‌اند که انرژی گرمایی را برای یک بازه زمانی طولانی ذخیره می‌کند.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

ساختمان های هوشمند

خلاصه خبر :

در سالهای گذشته، علی رغم ورود کشورهای مختلف به عرضه ساختمان‌های هوشمند، در کشور ما کمترین توجه به موضوع ساختمان های هوشمند شده است. با این وجود، عطش زیادی در بین خریداران ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری برای این نوع تکنولوژی ها مشاهده می شود.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

ایجاد شهر هوشمند، نیازمند همکاری همه دستگاه ها و سازمان ها

خلاصه خبر :

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایجاد شهر هوشمند، نیازمند همکاری همه دستگاه ها و سازمان های ذیربط است و اگر سازمان ها با یکدیگر همکاری نکنند این هدف محقق نمی شود.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

این خانه‌ها ایران آینده را واردکننده انرژی می‌کند!

خلاصه خبر :

بیش از 17 میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد که 15 میلیارد دلار انرژی در آنها هدر می‌رود و به گفته رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اگر این روند ادامه یابد در دهه‌های آینده ایران به واردکننده انرژی تبدیل می شود.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

تدوین برنامه‌ ملی صرفه‌جویی در مصرف انرژی در راه و شهرسازی

خلاصه خبر :

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با معاون وزیر آلمانی با اعلام اینکه در حال تدوین برنامه‌ ملی صرفه‌جویی در مصرف انرژی در راه و شهرسازی است از اینکه برنامه جامع ملی آلمان در این زمینه به منظور استفاده از تجربیات آنها در اختیار ایران قرار می‌گیرد، قدردانی کرد.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

ساخت سلول‌‌‌های خورشیدی ارزان نیمه شفاف و با بازده بالا

خلاصه خبر :

با گسترش روز افزونی که به کارگیری فناوری سلول‌‌‌های خورشیدی پیدا کرده است به کارگیری این سلول‌‌‌ها به نحوی که کمتر در دید باشند اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سلول‌‌‌های خورشیدی شفاف یا نیمه شفافی که بتوانند ویژگی‌‌‌هایی همچون انعطاف پذیری را نیز در عین زیبایی ظاهری در خود داشته باشند یکی از آرزوهای کاربران این فناوری است که البته بازدهی پایین و قیمت بالا دو مانع اصلی در این بین به شمار می‌‌‌‌آیند.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب

رکورد جدید در بازدهی سلول‌‌ های خورشیدی برپایه سیلیکون سیاه

خلاصه خبر :

پژوهشگران در دانشگاه آلتو فنلاند، توانستند رکورد جدیدی در بازدهی سلول‌‌های خورشیدی بر پایه‌ی سیلیکون سیاه –نوعی سلول خورشیدی با قابلیت جذب نور خورشید حتی در زوایای پایین تابش- ثبت کنند و عملکرد آن را تا 4 درصد بهبود دهند.
هوشمند سازه پرسیس
ادامه مطلب
مقالات
عنوان مقاله : شیشه و نانو تکنولوژی 2 ( پنجره های هوشمند)
خلاصه مقاله : حدود یک سوم انرژی یک ساختمان از طریق پنجره ها هدر می رود. به همین دلیل تلاش برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها بر روی پنجره ها متمرکز شده است. مطالعات زیادی برای یافتن روش‌های ذخیره انرژی صورت گرفته و نیاز به ذخیره انرژی باعث شده تا انواع جدیدی از پنجره‌های شیشه‌ای در ساختمان‌ها و همچنین در دیوارهای سالن کنفرانس در اداره‌ها به‌کار برده شود. این تکنولوژی کاربردهای فراوانی دارد. به عنوان مثال شیشه¬ای را تصور کنید که قابلیت تغییر از حالت شفاف به حالت کدر، توسط یک کلید را داشته باشد. می توان از این شیشه برای پنجره خانه (در حالت نیاز به ایجاد عدم دید)، برای جلوی فروشگاه ها در شب و همچنین حمام استفاده کرد. با وجود اینکه استفاده از این شیشه خصوصی، هنوز متداول نشده است اما نمونه های زیادی در تمام دنیا وجود دارد. اما پنجره‌های هوشمند موجود، از پنجره های الکتروکرومیک گرفته تا پنجره های با ذرات معلق، همگی به کمک ما شتافته تا به طریق هوشمند به کنترل و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها و اماکن عمومی کمک کند.
گردآورنده:
دسته بندی :
مشاهده متن کامل مقاله شیشه و نانو تکنولوژی 2 ( پنجره های هوشمند)
تماس با ما
آدرس :
بابلسر . ميدان شهرباني . مجتمع رزقي . طبقه ششم . واحد سوم بابل . ميدان جهاد . مجتمع نيكان . طبقه اول . واحد دوم
تلفن :
011-32369647
فکس :
شماره همراه :
09112155697 - 09111148656
ایمیل :
bn.nasrollahi@gmail.com
آدرس سایت :
شبکه های اجتماعی :