مانیتور رنگی لو مسی بر روی دیوار جهت کنترل تمام سیستم های خانه

در بدو ورود وبر روي ديوار ، صفحه نمايش لمسي رنگي تعبيه شده است كه تنها با لمس كردن كليد" ورود به منزل " تمام سيستم ها به حالت از پيش تعريف شده در مي آيند ، به عنوان مثال سيستم دزدگير غير فعال شده ، چراغ هايي كه تعريف شده است روشن مي شوند ، پرده ها باز مي شوند و سيستم تهويه مطبوع به حالت از پيش تعريف شده در مي آيد .

حمام خودکار

در ادامه شما جهت استفاده از سونا و جكوزي مي خواهيد وارد حمام شويد ، به محض ورود به حمام وبدون استفاده از هيچ كليدي ، چراغ هاي حمام حضور شما را تشخيص داده ور وشن مي شوند وتا ماداميكه شما در حمام حضور داريد ، روشن باقي خواهند ماند . شما ميتوانيد در حمام با استفاده از آينه تلويزيون ضد بخار به تماشاي برنامه هاي مورد علاقه خود بپردازيد .

سناریوی تماشای تلویزیون

به عنوان مثال دوست داريد در هنگام صرف قهوه ،ي ك مسابقه فوتبال را ملاحظه كنيد . براي اين كه شرايط منزل جهت ديدن يك مسابقه جذاب فوتبال آماده گردد ، كافي است دكمه سناريوي تماشاي تلويزيون را برروي ريموت كنترل ساختمان هوشمند فشار دهيد ، پس از آن پرده ها جهت كاهش نور بسته مي شوند ،برخي از چراغ ها خاموش شده ،برخي ديگر نورشان كم مي شود ، سيستم سرمايش وگرمايش به دماي مطلوب شما در هنگام ديدن تلويزيون تغيير وضعيت مي دهد .