• ارتباط با ما 7-26801004
 • آدرس
 • تهران – ولیعصر – زعفرانیه – مقدس اردبیلی – نرسیده به پسیان – پلاک 6\19 واحد 15 کد پستی :1987914985
 • پست الکترونیکی
 • hadi_hosseini0237@yahoo.com
 • روزهای کاری
 • روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 18:00

جزییات نمایندگان

26801004-7

درباره هوشمند سازه پرسیس

شرکت مهندسان مشاور هوشمند پرسیس به عنوان یک شرکت خصوصی هدر حوزه برق و در زمینه های مشاوره، طراحی، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، اجرای پروژه و تولید تاسیس گردیده است.

تخصص و تجربه تیم فنی این مجموعه، این پتانسیل را ایجاد نموده است تا پس از بررسی و شناسایی نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی، راهکارهای کاربردی را در زمینه BMS، BAS و Smart Building مبتنی بر استانداردهای جهانی پایه گذاری نماید و با بهره گيري از مدیران و كارشناسان متخصص در عرصه هاي گوناگون، خدماتي به روز و متناسب با نياز مشتريان ارائه نمايد.

این شرکت در مجموعه بزرگ TIS Smart Group که یکی از بزرگترین و با سابقه‌ترین گروه‌ها در ساخت و تامین قطعات هوشمند ساختمان در دنیا می‌باشد، جای گرفته است.

فعالیت های این شرکت با امکان سنجی و نیازسنجی بر اساس شرایط پروژه، رویکرد مدیریت انرژی و ارائه راهکارهای مهندسی قوی در هر پروژه انجام می گیرد. برنامه ریزی مدون و زمانبندی شده جهت تیم های فنی، نظارت و اجرا با هدف اتمام و تحویل به موقع پروژه با تکیه بر استانداردهای مدیریت پروژه ( PMBOK ) در دستور کار قرار دارد.

همچنین با توجه به نیاز کشور به بهینه سازی مصرف انرژی، دپارتمان آموزش، تحقیق و توسعه این شرکت برگزارکننده ی دوره های تخصصی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان و کارگاه های تخصصی در این زمینه برای مهندسان مشاور، پیمانکاران و کارفرمایان محترم می باشد.

 • هوشمند سازه پرسیس
 • محمد نيكزاديان . بيژن نصرالهي
 • بابل . ميدان جهاد . مجتمع نيكان . طبقه اول / بابلسر . ميدان شهرباني . مجتمع رزقي . طبقه ششم
 • 011-32369647
 • 09111148656 - 09112155697
 • m.nikzadian@gmail.com
 • www.smartpersis.com

اخبار هوشمند سازه پرسیس

خانه هوشمند در شبکه هوشمند برق

هوشمند سازی شبکه برق smart grid و به دنبال آن هوشمند کردن خانه ها در دنیا در حال پیشرفت و گسترش است. خانه های هوشمند دارای پارامترهای متعددی برای ذخیره انرژی و استفاده بهینه از انرزی است. در شبکه های هوشمند برق، خودرهای الکتریکی و برقی جایگزین خودرهای فعلی خواهند شد.
ادامه مطلب

شروع هوشمندسازی شبکه برق ایران

قرائت خودکار کنتورها، مدیریت تقاضا ازطریق ارسال نرخ به مشترکان و تشویق آنان به کاهش مصرف، برآورد کیفیت توان تحویلی به مشترک و کاهش هزینه‌ها بخشی از ویژگی‌های هوشمندسازی سامانه‌های اندازه‌گیری محسوب می شود. با هوشمندسازی کنتورهای برق، امکان تشخیص موارد استفاده غیرمجاز، کاهش دخالت عامل انسانی در قرائت، افزایش دقت در اندازه‌گیری‌ها و تشخیص سریع خطاهای دستگاه اندازه‌گیری فراهم می‌شود.
ادامه مطلب

ماشین هایی هوشمند تر از انسان

انسان ها در حال حاضر باهوش ترین موجودات کره ی زمین محسوب می شوند که هوش آن ها نتیجه ی تاریخ طولانی از فشار های تکاملی و تطابق با محیط زندگی است. آیا واقعا ممکن است بتوانیم ماشینی طراحی کنیم که باهوش تر از انسان باشد؟
ادامه مطلب

لامپ های LED با عمر 40 سال

شرکت Firefly LED سری کاملی از «لامپ‌های LED هوشمند» را توسعه داده است که می‌توانند جایگزین لامپ‌های معمولی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری شوند (به هیچ تجهیزات اضافی نیازی نیست). این لامپ‌ها دارای یک هیت‌سینک بزرگ خارجی هستند که گرما را از لامپ دور می‌کند و دمای لامپ را تا میزان ۳۲% کاهش می‌دهد و این موضوع، در افزایش طول عمر لامپ تأثیر بسزایی دارد.
ادامه مطلب

جدیدترین سیستم پارک اتومبیل به صورت خودکار

آرامش خاطر و امنیت بیشتر در رانندگی مواردی هستند که با ورود این سیستم به اتومبیل ها شاهد آن خواهیم بود.
ادامه مطلب

مقالات هوشمند سازه پرسیس

اصول کلی و استانداردهای مربوط به تابلو های برق و محفظه های الکتريکی

تابلوی برق در حقيقت يک محفظه می باشد که تجهيزات الکتريکی را در بر می گيرد و البته تابلو ها می توانند در بر گيرنده تجهيزات پنيوماتيک نيز باشند مانند شير های برقی ، کمپرسور و ….
ادامه مطلب

شرکت هوشمند سازی TIS GROUP

26801004-7 یا تماس با ما