• ارتباط با ما 09126991704
 • آدرس
 • تهران – ولیعصر – زعفرانیه – مقدس اردبیلی – نرسیده به پسیان – پلاک 6\19 واحد 15 کد پستی :1987914985
 • پست الکترونیکی
 • hadi_hosseini0237@yahoo.com
 • روزهای کاری
 • روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 18:00

جزییات نمایندگان

09126991704

درباره اكسيس اسپادانا

 • اكسيس اسپادانا
 • امیرحسین نیکبخت
 • اصفهان-ملاصدرا- روبروی بانک شهر. 09132704785
 • 09132704785
 • 09132704785
 • www.iranexiss.com
 • www.iranexiss.com

اخبار اكسيس اسپادانا

حضور قدرتمند نمايندگان اصفهان گروه TIS در هجدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان

حضور قدرتمند كليه نمايندگان برند TIS در هجدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان اصفهان كه در تاريخ 22 تا 26 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه هاي استان اصفهان برگزارگرديد
ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزش نصب و سیم کشی تجهیزات تابلویی

د راین دوره افراد شرکت کننده به طور عملی با نحوه نصب و سیم کشی تجهیزات تابلویی هوشمند که در دفتر اکسیس اصفهان برگزار شد، آشنا شدند.
ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزش سیستم هوشمند

در این دوره مجریان برق ساختمان با کلیات سیستم های هوشمند ساختمان که در دفتر اکسیس اصفهان برگزار شد، آشنا شدند.
ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزش مقدماتی سیستم هوشمند ساختمان

در دوره های آموزشی مستمر که هر هفته در دفتر اکسیس اصفهان برگزار می گردد علاقه مندان با سیستم های هوشمند ساختمان آشنا می گردند.
ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزش تجهیزات هوشمند ساختمان

در این دوره کار آموزان با انواع تجهیزات هوشمند آشنا شدند
ادامه مطلب

برگزاری دوره مقدماتی هوشمند سازی ساختمان در اکسیس اسپادانا

برگزاري دوره آموزش مقدماتي در شركت اكسيس اسپادانا اصفهان در تاريخ 1394.6.1
ادامه مطلب

مقالات اكسيس اسپادانا

راهنمای خرید دوربین تحت شبکه IP Camera

فناوری IP چیست؟ فناوری IP پروتکلی ارتباطاتی است که در انتقال پکت های دیتای دیجیتال در سطح یک شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین های IP یا تحت شبکه (IP Camera) نخستین بار در دههٔ 90 به بازار معرفی شدند. دوربین تحت شبکه (IP Camera) چگونه کار می کند؟ یک دوربین تحت شبکه (IP Camera) به طور مستقیم به شبکه کامپیوتری وصل می‌شود و تصاویر را از طریق شبکه کامپیوتری انتقال می‌دهد. برای اینکه یک دوربین تحت شبکه (IP Camera) شروع به کار کند به اتصال پرسرعت اینترنت، اینترانت و یا شبکه LAN نیاز خواهد داشت. نحوهٔ اتصال دوربین تحت شبکه به شبکه نیز مانند سایر تجهیزات شبکه است. دوربین های تحت شبکه (IP Camera) در هر دو سر (مبدأ و مقصد) دیجیتال هستند. مزیت این ویژگی آن است که سیگنال ویدئو در تمام پروسهٔ انتقال از دوربین به شبکه، به صورت دیجیتال باقی می‌ماند؛ این باعث حفظ کیفیت اصلی سیگنال می‌شود. مزیت دیگر دوربین های تحت شبکه (IP Camera) این است که بدون نیاز به دستگاه ضبط ویدئو، امکان نظارت از راه دور را از طریق اینترنت / اتصال شبکه، برای کاربر فراهم می‌کنند.
ادامه مطلب

معماری و ساختمان سبز

معماری سبز (به انگلیسی: Green Architecture) یا معماری پایدار یکی از گرایش‌ها و رویکردهای نوین معماری است که در سال‌های اخیر مورد توجه عده زیادی از طراحان و معماران معاصر جهان قرار گرفته است. این معماری که برخاسته از مفاهیم توسعه پایدار می باشد در پی سازگاری و هماهنگی با محیط زیست یکی از نیازهای اساسی بشر در جهان کنونی است
ادامه مطلب

چه تجهیزاتی را می توان در سیستم هوشمند تحت کنترل گرفت؟

در اینجا در مورد وسایل و تجهیزاتی در ساختمان توضیحاتی داده میشود که قابل کنتارل هستند.
ادامه مطلب

تفاوت روشنایی هوشمند و روشنایی در سیستم معمول ساختمان

در این بخش با زبانی ساده، تجربی و دقیق، برخی از معایب سیستم روشنایی سنتی را بیان میکنیم و در مقابل مزایای هوشمندسازی روشنایی را مطرح کرده تا انتخاب غالب روشنایی هوشمند در بازار ساخت و ساز کنونی ساختمان در مقابل طرح سنتی آن، از تمامی جوانب برای شما مشخص شود.
ادامه مطلب

صرفه جویی در انرژی خانگی

بالاترین میزان مصرف انرژی در ساختمانها مربوط به سیستم های گرمایشی و تامین آب گرم مصرفی است .در کشور عزیزمان ایران، سرانه مصرف انرژی سالانه ۳۶۰۰۰ کیلو وات ساعت برای هر شهروند می باشد. نرخ مصرف فوق و روند صعودی آن موجب شده تا نیاز به تغییر رویکرد در مصرف و ارتقاء فرهنگ مصرف انرژی در کشور بیش از پیش احساس شود .
ادامه مطلب

چرا فناوری های نوین ساختمانی باید گسترش یابد؟

فرآیند ساخت در کشور ما بسیار گران‌، زمان بر‌، حادثه زا و ناکارآمد است‌. استفاده از روش های نوین در اسکلت و سازه ساختمان­‌ها علاوه بر افزایش سرعت اجرا‌، امکان افزایش مقاومت در برابر بارهای وارده در حین کاهش وزن را موجب می ­سازد؛ مصالح و روش هایی هم اکنون در بخش سفت­ کاری در سطح دنیا مطرح است که وزن‌، زمان­بر بودن و مشکلات اجرایی تیغه­ های سفالی مرسوم در کشور را به­ شدت کاهش می ­دهد و با توجه به اهمیت مصرف بهینه انرژی‌، روش های نوین تأسیسات ساختمان عملکرد بسیار مناسبی در این زمینه دارا می ­باشند‌. ترویج و کاربرد این موارد علاوه بر ارتقای کیفیت ساختمان­‌ها‌، کاهش هزینه­‌ها و بهره­ گیری مناسب از منابع کشور را موجب می ­شود‌.
ادامه مطلب

اهمیت رضايت مشتری چيست؟ چرا بايد مشتريان خود را راضى كنيد؟

برای نشان دادن اهمیت مشتری و ضرورت حفظ او، توجه به نکات زیر ضروری به نظر می رسد: 1) هزینه جذب یک مشتری جدید، بین پنج تا 11 برابر نگهداری یک مشتری قدیم است. 2) برای افزایش دو درصدی مشتری، باید 10 درصد هزینه کرد. 3) ضرر و زیان از دست دادن یک مشتری، در حکم فرار 100 مشتری دیگر است. 4) رضایت مشتری، پیش شرط تمام موفقیت های بعدی شرکت هاست
ادامه مطلب

هوشمندسازي هتل ها

سیستم هوشمند به صاحبان هتل این قابلیت را می دهد که با استفاده از یک مانیتور لمسی در اتاق کنترل یا ریموت کنترل ، کلیه چراغهای اتاقها و مشاعات ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی کل هتل ، درب اتاقها و ... را مدیریت نماید.
ادامه مطلب

سناريوها در خانه هوشمند

در یک خانه هوشمند می توان با تعریف سناریو های مختلف با یک کلیک مجموعه ای از اتفاقات را رقم زد
ادامه مطلب

خانه هوشمند

ساختمان هوشمند، امکان مدیریت روشنایی ها، گرمایش و سرمایش، صوتی و تصویری ، سیستم های امنیتی، دوربین های مدار بسته، قفلهای الکتریکی و پرده ها را داراست.
ادامه مطلب

شرکت هوشمند سازی TIS GROUP

مهمترین اصل “انسانیت”است اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم
09126991704 یا تماس با ما