• ارتباط با ما 7-26801004
 • آدرس
 • تهران – ولیعصر – زعفرانیه – مقدس اردبیلی – نرسیده به پسیان – پلاک 6\19 واحد 15 کد پستی :1987914985
 • پست الکترونیکی
 • hadi_hosseini0237@yahoo.com
 • روزهای کاری
 • روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 18:00

جزییات نمایندگان

26801004-7

درباره هوشمند سازه پرسیس

شرکت مهندسان مشاور هوشمند پرسیس به عنوان یک شرکت خصوصی هدر حوزه برق و در زمینه های مشاوره، طراحی، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، اجرای پروژه و تولید تاسیس گردیده است.

تخصص و تجربه تیم فنی این مجموعه، این پتانسیل را ایجاد نموده است تا پس از بررسی و شناسایی نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی، راهکارهای کاربردی را در زمینه BMS، BAS و Smart Building مبتنی بر استانداردهای جهانی پایه گذاری نماید و با بهره گيري از مدیران و كارشناسان متخصص در عرصه هاي گوناگون، خدماتي به روز و متناسب با نياز مشتريان ارائه نمايد.

این شرکت در مجموعه بزرگ TIS Smart Group که یکی از بزرگترین و با سابقه‌ترین گروه‌ها در ساخت و تامین قطعات هوشمند ساختمان در دنیا می‌باشد، جای گرفته است.

فعالیت های این شرکت با امکان سنجی و نیازسنجی بر اساس شرایط پروژه، رویکرد مدیریت انرژی و ارائه راهکارهای مهندسی قوی در هر پروژه انجام می گیرد. برنامه ریزی مدون و زمانبندی شده جهت تیم های فنی، نظارت و اجرا با هدف اتمام و تحویل به موقع پروژه با تکیه بر استانداردهای مدیریت پروژه ( PMBOK ) در دستور کار قرار دارد.

همچنین با توجه به نیاز کشور به بهینه سازی مصرف انرژی، دپارتمان آموزش، تحقیق و توسعه این شرکت برگزارکننده ی دوره های تخصصی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان و کارگاه های تخصصی در این زمینه برای مهندسان مشاور، پیمانکاران و کارفرمایان محترم می باشد.

 • هوشمند سازه پرسیس
 • بيژن نصرالهي . محمد نيكزاديان
 • بابلسر . ميدان شهرباني . مجتمع رزقي . طبقه ششم . واحد سوم بابل . ميدان جهاد . مجتمع نيكان . طبقه اول . واحد دوم
 • 011-32369647
 • 09112155697 - 09111148656
 • bn.nasrollahi@gmail.com
 • www.smartpersis.com

اخبار هوشمند سازه پرسیس

شرکت در نمایشگاه خانه مدرن شهرستان بابل همراه با شرکت صنایع چوب مامطیردرتاریخ 14 الی 94/10/18 .

شرکت در نمایشگاه خانه مدرن شهرستان بابل همراه با شرکت صنایع چوب مامطیر - شرکت هوشمند پرسیس ( بابل و بابلسر ). تاریخ 14 الی 94/10/18 .
ادامه مطلب

نسل سوم ربات انسان نمای ملی رونمایی شد

نسل سوم ربات انسان نمای ملی توسط معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد. این ربات به دست محققان دانشگاه تهران ساخته شده و سورنا ۳ نام دارد.
ادامه مطلب

برنامه شرکت مخابرات برای تبدیل تهران و شهرهای بزرگ کشور به شهر هوشمند

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه های مهم حوزه شبکه این سبب می شود بهترین خدمات را به مشتریان عرضه کنیم، ابراز امیدواری کرد بتوان تهران و شهرهای بزرگ کشور را به شهر هوشمند در ابعاد مختلف فناوری تبدیل کرد.
ادامه مطلب

استفاده از تکنولوژی هوشمند سازی ساختمان های در حال ساخت

هوشمند سازی به معنی کنترل یکپارچه و متمرکز و مدیریت هدفمند سرویسها و امکاناتی در ساختمان هاست که قابلیت این امر را دارند. استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای انجام پروژه ها به همراه هنر ادغام سرویس های گوناگون برای رفاه بیشتر و هزینه کمتر در تمام پروژه ها مورد توجه خواهد بود.
ادامه مطلب

طراحی توربین بادی برای پل‌های مناطق کوهستانی ‌

محققان بریتانیایی طرح جدیدی از توربین‌های بادی را برای نصب در زیر پل‌های جاده‌های کوهستانی ارائه داده‌اند.
ادامه مطلب

کشف سرامیک ذخیره‌کننده انرژی گرمایی توسط چشم بادامی‌ها

محققان دانشگاه توکیو ماده جدیدی را کشف کرده‌اند که انرژی گرمایی را برای یک بازه زمانی طولانی ذخیره می‌کند.
ادامه مطلب

ساختمان های هوشمند

در سالهای گذشته، علی رغم ورود کشورهای مختلف به عرضه ساختمان‌های هوشمند، در کشور ما کمترین توجه به موضوع ساختمان های هوشمند شده است. با این وجود، عطش زیادی در بین خریداران ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری برای این نوع تکنولوژی ها مشاهده می شود.
ادامه مطلب

ایجاد شهر هوشمند، نیازمند همکاری همه دستگاه ها و سازمان ها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایجاد شهر هوشمند، نیازمند همکاری همه دستگاه ها و سازمان های ذیربط است و اگر سازمان ها با یکدیگر همکاری نکنند این هدف محقق نمی شود.
ادامه مطلب

این خانه‌ها ایران آینده را واردکننده انرژی می‌کند!

بیش از 17 میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد که 15 میلیارد دلار انرژی در آنها هدر می‌رود و به گفته رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اگر این روند ادامه یابد در دهه‌های آینده ایران به واردکننده انرژی تبدیل می شود.
ادامه مطلب

تدوین برنامه‌ ملی صرفه‌جویی در مصرف انرژی در راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با معاون وزیر آلمانی با اعلام اینکه در حال تدوین برنامه‌ ملی صرفه‌جویی در مصرف انرژی در راه و شهرسازی است از اینکه برنامه جامع ملی آلمان در این زمینه به منظور استفاده از تجربیات آنها در اختیار ایران قرار می‌گیرد، قدردانی کرد.
ادامه مطلب

ساخت سلول‌‌‌های خورشیدی ارزان نیمه شفاف و با بازده بالا

با گسترش روز افزونی که به کارگیری فناوری سلول‌‌‌های خورشیدی پیدا کرده است به کارگیری این سلول‌‌‌ها به نحوی که کمتر در دید باشند اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سلول‌‌‌های خورشیدی شفاف یا نیمه شفافی که بتوانند ویژگی‌‌‌هایی همچون انعطاف پذیری را نیز در عین زیبایی ظاهری در خود داشته باشند یکی از آرزوهای کاربران این فناوری است که البته بازدهی پایین و قیمت بالا دو مانع اصلی در این بین به شمار می‌‌‌‌آیند.
ادامه مطلب

رکورد جدید در بازدهی سلول‌‌ های خورشیدی برپایه سیلیکون سیاه

پژوهشگران در دانشگاه آلتو فنلاند، توانستند رکورد جدیدی در بازدهی سلول‌‌های خورشیدی بر پایه‌ی سیلیکون سیاه –نوعی سلول خورشیدی با قابلیت جذب نور خورشید حتی در زوایای پایین تابش- ثبت کنند و عملکرد آن را تا 4 درصد بهبود دهند.
ادامه مطلب

مقالات هوشمند سازه پرسیس

۱۰ ابزار کارآمد برای افزایش بهره‌وری در کسب‌وکارهای کوچک

راه‌اندازی یک کسب‌وکار فعالیتی چالش‌برانگیز برای هر فرد محسوب می‌شود و مشکلات زیادی بر سر راه کارآفریانان در مسیر خلق فرصت‌های کاری قرار دارند. این افراد معمولا از ایده‌ای خوب و در بعضی اوقات بدون رقیب در بازار بهره می‌برند ولی قادر به اجرایی کردن آن نیستند.
ادامه مطلب

پنج کاری که مدیران طراز اول، در زمان بروز مشکل انجام می‌دهند

بسیاری از افراد و گروه‌های کاری، با شکست روبرو می شوند. در این مطلب خواهید آموخت که در صورت بروز مشکلات در کارتان و زمانی که کارها خوب پیش نمی رود، چه باید بکنید.
ادامه مطلب

بزرگترین واحد ذخیره‌‌‌‌‌‌ی نیروی جهان با بهره گیری از باتری خودروهای الکتریکی

همانطور که خودروهای الکتریکی در حال ورود به زندگی بشر هستند مشکلات جدید ناشی از این خودروها نیز اندک اندک در حال ظهور هستند. برای نمونه خلاص شدن از دست باتری‌‌‌‌‌‌های قدیمی این خودروها مشکلی است که پیشتر برای خودروهای بنزینی وجود نداشت.
ادامه مطلب

بهبود شارژدهی باتری با استفاده از هیدروژن در الکترودهای آن

محققان در آزمایشگاه ملی لاورنس لیورمور کشف کرده‌اند که اگر باتری‌های لیتیوم یونی در الکترودهای خود دارای هیدروژن نیز باشند، می‌توانند بیشتر شارژدهی داشته و زودتر نیز شارژ شوند.
ادامه مطلب

جایگاه نامطلوب ایران در زمینه کاربری ICT

مدیرعامل گروه شرکت‌های شاتل از قرار گرفتن ایران در رتبه نامطلوب یکصد و شانزدهم دنیا در زمینه شاخص استفاده و کاربری ICT خبر داد. این در حالی است که رتبه ایران در دیگر شاخص‌ها کمی بهتر است ولی در میان کشورهای در حال توسعه و گمنام دنیا قرار دارد.
ادامه مطلب

بررسی ساعت هوشمند گیر اس 2 سامسونگ (Gear S2)

ابزارهای پوشیدنی روز به روز بیشتر در زندگی ما خودنمایی می‌کنند. سامسونگ جدیدترین ساعت خود را با نام گیر اس 2 روانه بازار کرده است؛ محصولی خوش ساخت و زیبا که می‌تواند نظر شما درباره ساعت‌های هوشمند را تغییر دهد.
ادامه مطلب

چگونه انرژی هسته ای تبدیل به انرژی الکتریکی می‌شود؟

انرژی هسته‌ای واژه‌ای است که در سال‌های اخیر بسیار درباره‌ی آن شنیده‌ایم، چراکه استفاده از آن برای تولید انرژی الکتریکی به یکی از چالش‌های کشورمان تبدیل شده است. اما به واقع در نیروگاه‌های هسته‌ای و داخل راکتور چه فرآیندی برای تبدیل انرژی هسته‌ای به انرژی الکتریکی روی می‌دهد؟
ادامه مطلب

شیشه و نانو تکنولوژی 2 ( پنجره های هوشمند)

حدود یک سوم انرژی یک ساختمان از طریق پنجره ها هدر می رود. به همین دلیل تلاش برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها بر روی پنجره ها متمرکز شده است. مطالعات زیادی برای یافتن روش‌های ذخیره انرژی صورت گرفته و نیاز به ذخیره انرژی باعث شده تا انواع جدیدی از پنجره‌های شیشه‌ای در ساختمان‌ها و همچنین در دیوارهای سالن کنفرانس در اداره‌ها به‌کار برده شود. این تکنولوژی کاربردهای فراوانی دارد. به عنوان مثال شیشه¬ای را تصور کنید که قابلیت تغییر از حالت شفاف به حالت کدر، توسط یک کلید را داشته باشد. می توان از این شیشه برای پنجره خانه (در حالت نیاز به ایجاد عدم دید)، برای جلوی فروشگاه ها در شب و همچنین حمام استفاده کرد. با وجود اینکه استفاده از این شیشه خصوصی، هنوز متداول نشده است اما نمونه های زیادی در تمام دنیا وجود دارد. اما پنجره‌های هوشمند موجود، از پنجره های الکتروکرومیک گرفته تا پنجره های با ذرات معلق، همگی به کمک ما شتافته تا به طریق هوشمند به کنترل و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها و اماکن عمومی کمک کند.
ادامه مطلب

الزام ترویج فناوری های نوین

در حالی در صنعت روز ساختمان ­سازی دنیا بحث­‌ها و طرح­های احداث ساختمان سبز به جهت حفظ حداکثری منابع و سرمایه­ های زیست محیطی و توسعه پایدار مطرح است که در کشور ما مصالح و روش های اجرا همچنان به طریق چند دهه گذشته به صورت سنتی اجراشده و هنوز به مرحله صنعتی ­سازی در مقیاس کلی ساخت ­و­ساز‌ها نرسیده‌است‌. با توجه به افزایش جمعیت شهرنشین از سویی و رشد فناوری های نوین ساختمانی از سویی دیگر‌، اجرای ساختمان­‌ها به روش های سنتی‌، نه به لحاظ معیارهای طراحی و اجرا‌، و نه به لحاظ پاسخگویی به نیاز امروز جوامع‌، اقتصادی‌، ایمن و استاندارد نبوده‌، که این نقیصه مجموعه عواملی را از استفاده فناوری های نوین تا به کارگیری عوامل اجرایی متخصص و ماهر طلب می­ کند‌.
ادامه مطلب

مسکن سبز، شهر سبز

ناصر فکوهی*: تعاریف متعددی از فرهنگ وجود دارد. اما در رویکرد مورد نظر من، فرهنگ، یک پدیده ترکیبی است؛ بدین معنا که فرهنگ هیچ‌گاه نمی‌تواند یکدست و یکپارچه باشد.
ادامه مطلب

شرکت هوشمند سازی TIS GROUP

26801004-7 یا تماس با ما